Na začátku všeho byl jeden velký sen a jedno osudové setkání... Nebojte, právě teď nečtete žádný příběh z červené knihovny. Na následujících řádcích se dozvíte, jak byl založen Salon Maisel No. 17. Nutno ale přiznat, že místy to napínavý román či film opravdu připomíná.

Psal se rok 2020 a kadeřnici Mirku a maskérku Martu spojovalo společné přání - provozovat vlastní salon krásy. Není ale asi velkým překvapením, že otevřít si podnik není nic jednoduchého. Najít vhodné a dostupné prostory, zajistit veškeré formální záležitosti nebo sestavit tým, na který se můžete spolehnout a který do toho s vámi půjde - to všechno vyžaduje čas a peníze. A také notnou dávku odhodlání.

Jak tomu ale v dobrých příbězích bývá, trpělivost růže přináší a urputnost je po zásluze odměněna. A tak slovo dalo slovo, Mirka a Marta spojily své síly a zkušenosti a rozhodly se rozjet vlastní salon krásy. Překážek na jejich cestě nebylo málo, tou největší se nakonec ukázala koronavirová pandemie, kterou nikdo nečekal a která změnila celý svět. I navzdory této nepříznivé situaci však po bezmála roce intenzivních příprav byl v červnu roku 2021 otevřen Salon Maisel No. 17.

A od té doby jsme tu pro vás, sedm dní v týdnu, 12 měsíců v roce. Ať už jste stávající klientkou či klientem našeho salonu, případně se na návštěvu teprve chystáte, děkujeme vám za vaši přízeň a podporu - jen díky vám má náš příběh dobrý konec. Věříme, že u nás najdete klid a pohodu a že od nás budete odcházet krásní a spokojení.

Děkujeme, že s námi žijete náš sen. 

Tým Salonu Maisel No. 17