Naše práce

Nezapomeňte nás sledovat také na Instagramu, kde najdete ukázky dalších našich kadeřnických proměn. Inspirujte se!

BALAYAGE RYCHLE A JEDNODUŠE

UNITED BLOND: JAKÉ JSOU TRENDY V BALAYAGE?

Krásné dny jsou tady, je na čase dát sbohem chladným tónům a nahradit je teplými a zářivými barvami. Balayage se přizpůsobuje vašemu obličeji a charakteru a opírá se o trendy sezóny tak, aby podtrhl váš osobní styl. Značka Lothmann pro vás odhaluje nejnovější trendy v balayage!

OMBRÉ

Stalo se jednou z nejoblíbenějších balayage, které si zamilovalo mnoho stylových žen. Intenzivní zbarvení přechází od kořínků ke konečkům, často od nejtmavších po nejsvětlejší odstíny. Charakteristický výsledek vytváří prosvětlené konečky vlasů. Ombré je jemnější než melír, ale ne tak tradiční jako klasická balayage - toto efektní zbarvení představuje dokonalou rovnováhu. Ombré přináší do vlasů jemné doteky světla a hraje si s odstíny, jak ostatně napovídá jeho název, pro velmi jemný výsledek.

BRONDE

Bronde se vrací s velkou pompou!

Stala se ideální volbou pro ty, kteří váhají mezi hnědými a blond vlasy. Přirozené brunetky si mohou nechat vlasy jemně a přirozeně prosvětlit, zatímco blondýnky mohou zvolit balayage pro dosažení bronde odstínu. Tento odstín nosila třeba Gigi Hadid nebo dokonce Sarah Jessice Parker, než se stal jednoznačným trendem roku 2023.

KALIFORNSKÁ BLOND

Kalifornská neboli zlatá blond nechává snít o pláži, dovolené a díky teplým odstínům dodává ženskost.  

SPÉCIAL BLONDE

Ikonická blond. Ledová, platinová, zlatá, karamelová... Blond je k mání v nekonečné řadě odstínů, které kombinují světlo a teplo. Blonďaté vlasy jsou svůdné a přitahují pozornost, tu ovšem také vyžadují. Lothmann Paris se zaměřuje na vše důležité pro udržení, oživení a péči o tuto barvu léta.