Náš Tým 

MIRKA

Majitelka

Jsem vlasová stylistka s mnohaletou praxí, a to i ze zahraničních salonů. Právě zkušenosti z ciziny jsem se rozhodla uplatnit při zakládání Salonu Maisel No. 17 a zmodernizovat tak osvědčený koncept klasického českého kadeřnictví. Mým hlavním cílem je poskytovat klientům nadstandardní služby, na jejichž konci budou odcházet z našeho salonu se skvělými vlasy, nádherným make-upem a dobrou náladou. Kromě toho vedu také školení pro kadeřníky, které učím nejen to, jak správně pečovat o vlasy, ale také jak se seberealizovat. Tím je totiž pro mě moje práce - možností seberealizace, která přináší radost mně i mým klientům. 

DANIELA

Director

DirectorVlasové stylistice a make-upu se věnuji už více než 20 let. Absolvovala jsem kurz na Make Up Institute Prague, kde jsem se vyškolila vizážistkou. Jelikož je ale stále čemu novému se učit, navštěvovala jsem například také Školu stylu (kde jsem se pod vedením Alenky Šafratové stala certifikovanou fashion stylistkou) a různé další kurzy (mezi jinými i floristické aranžování) :) Moje klientela je široká, a stejně tak i moje zaměření - poradím si prakticky s čímkoliv :) Nejvíc mě baví kompletní proměny klientů, tehdy je totiž naplno vidět moje práce, která je mou vášní. Kromě toho ale trávím ráda volné chvilky se svou rodinou a psy. Daniela plynule hovoří anglicky, česky.


Pavlína

Senior Stylist

Kadeřnickému řemeslu se věnuji již více než 20 let. 

Svoji práci zbožňuje víc a víc. Miluje detail a pohyb ve vlasech. Jejím hlavním podpisem je přirozená textura a jednoduchost.

Za svoji přednost považuji schopnost dívat se na věci komplexně - díky tomu dovedu dobře odhadnout, co si klient přeje, a toto přání mu umím splnit. Pavlína hovoří česky, anglicky, německy.Marína

Senior Stylist

Pracuje v oboru několik let a svoji práci zbožňuje víc a víc. V mé práci mě především naplňuje vědomí, že jsem klientovi splnila jeho přání a že se díky mně cítí, jak nejlépe může. Mou vášní je sledovat trendy a učit se novým technikám práce s vlasy, jako je airtouch nebo různé druhy balayag a vlasový styling. Věnuji se také prodlužování vlasů technikou "tape" (pásky), a prodlužení vlasů keratinem. Kromě možnosti seberealizace mám na své práci ráda kontakt s lidmi. Celou svou kariéru se věnuje vlasům a 20 let vlastnila salon na Ukrajině. Marína hovoří ukrajinsky a anglicky a česky. 


Daniela Schagelová

Make-up artist & Hair syling

Daniela je moderní make-up artist s profesionálním přístupem.

Celý koncept je postaven na čisté precizní práci ,která je prioritou jak Danieli ,ale i našeho studia.

Nabízíme denní ,líčení ,večerní ,extravagantní a svatební líčení.

Vytvořím Vám dokonalou image na všechny společenské příležitosti.

Vlasový styling pro všechny společenské příležitost.

Daniela pracuje s produkty od kvalitních výrobců jako je Dior ,Mac ,Nars a další.

Líčení a péče o zevnějšek bylo vždy moje hobby.

Kreativní duch mým štětcům mi nedá spát .Často mučím plátno svého obličeje zkouším novým trendům a zajímavých nápadů.

,,Beautiful  skin ,perfect hair ,and exceptional makeup will be important not just on the wedding day ,but also in the months leading up to it''


KRISTÝNA

Senior Stylist

Jako kadeřnice pracuji již 15 let. Za tu dobu jsem prošla spoustou stáží a školení a vyzkoušela si celou řadu kadeřnických technik a postupů. Nejvíce mě baví klasické barvení vlasů, různé metody zesvětlování a hledání přirozených odstínů. Mám ráda dámské i pánské střihy, na každém si najdu něco, co mě baví. Na své práci si cením zejména možnosti uplatnit své "tvůrčí já", ale také kontaktu s lidmi. Být sama někde v kanceláři - to by nebylo nic pro mě :) Když se zrovna nevěnuji své práci, trávím ráda svůj volný čas s rodinou.


Dana

    Manager & recepční

Díky Daně salon dokonale funguje. Za absolutní pohodlí jí nevděčí  jen naši zaměstnanci, ale i klienti. Pokud potřebujete poradit či dostat jakoukoli informaci o salonu, neváhejte kontaktovat pravě ji. S úsměvem a velmi ochotně udělá maximum pro Vaši spokojenost. Dana se domluví česky, italsky ale i anglicky.

Dariana

Úprava obočí & Lash lifting řas

Je nejklidnějším elementem týmu. Velmi zodpovědná a citlivá. Každého klienta příjemně uvítá a dovede do dobré nálady .Je vždy nesmírně soustředěná na to, co dělá a je radost být v její blízkosti. Ráda se vzdělává a získává nové pohledy na svou práci. Dariana pochází z Ukrajiny a hovoří ukrajinsky, česky, anglicky.

Natálie

Manikůra, modelaž nehtů & pedikúra

Jsem nehtová designérka a zabývám se komplexní péčí o ruce. Mé poslání není jen dělat hezké nehty, ale pomáhat svým klientkám mít krásné a zdravé celé ruce. Specializuji se na wellness procedury rukou a doplňkové služby. Absolvovala jsem několik kurzů, workshopů a seminářů např. Základy na šablony, Dokonalé doplnění, Diagnostika nehtů, Onemocnění nehtů, Přístrojová manikúra a gel lak, Nail art.... a spoustu jich mám ještě před sebou.

,,Opečuji vaše ruce tak, že je sami nepoznáte. Kromě klasické nehtové modeláže, zažijete i velmi příjemné wellness procedury (jako je masáž, termozábaly, peelingy) a další doplňkové služby."