Naše služby

Péče o vlasy

Na prvním dojmu záleží. A jedna Z prvních věcí, kterých si na druhých všímáme, jsou bezpochyby jejich vlasy. Je to důležitá a výrazná součást lidského zevnějšku, a proto jí v Salon Maisel No. 17 věnujeme maximální pozornost. Ať už máte vlasy dlouhé či krátké, rovné či kudrnaté, přírodní či barvené, vězte, že ze široké nabídky našich služeb si každý vybere to pravé. Nabízíme napřiklad:

   > barvení, odbarvování, balayage,
     prodlužovánívlasů, 

   > pánské střihy, včetně úpravy vousů,                    
   > a mnoho dalšího!


 TENDANCES & STYLES:

   > WOLF CUT Nový trendy účes Wolf cut nelze přehlédnout. Doslovně vlčí hříva je dokonalou kombinací dvou klasických účesů, které se v poslední době vracejí do módy - důmyslně spojuje střih shag a mullet a skvěle se hodí pro všechny typy vlasů .

 Special  BLONDE

  > Ikonická blond. Ledová, platinová, zlatá, karamelová... Blond je k mání v nekonečné řadě odstínů, které kombinují světlo a teplo. Blondaté vlasy jsou svůdné a přitahují pozornost, tu ovšem také vyžadují. Lothmann Paris se zaměřuje na vše důležité pro udržení, oživení a péči o tuto barvu léta

 INSPIRATIONS COIFFURE: LES TENDANCES DU MOMENT!

Make-up & vizáž 
 
Příprava na svatbu (vlasy & make-up)

Příprava na svatbu (vlasy & make-up) Každá žena chce ve svůj velký den vypadat skvěle. A jistě nejen ona - také družičky, rodiče, kamarádky a další svatební hosté by měli na tak významné události patřičně reprezentovat. S naším komplexním balíčkem služeb můžete nechat starosti o vlasy a make-up plně na nás a věnovat se zařizování ostatních svatebních záležitostí

> tvorbu účesů a styling vlasů, vizážistické či manikérské služby, a to pro nevěstu i svatebčany. Postaráme se o vás v příjemném prostředí našeho salónu, který v den D rezervujeme celý jen pro vás, abychom se mohli věnovat naplno přípravám
 

 > Samozřejmostí je pohodová atmosféra a občerstvení v podobě minirautu:)


Make-up & Visage

>Make-up můžeme chápat dvěma způsoby, a to jako nástroj k zakrytí nedokonalostí pleti, nebo jako příležitost potrhnout krásu lidské tváře. V Salonu Maisel No. 17 vám nabízíme obojí naráz! Nezáleží na tom, jestli se chystáte vyrazit večer do divadla nebo jdete jen na oběd s kamarádkou V rukou zkušených artistů se našich make-up v každém případě proměníte ve filmovou hvězdu! Nabízíme tři základní druhy proměn :

> "Touch-up" (osvěžení make- upu; max. 15 min )

 > Denní make-up nebo Foto make-up 
 

> Večerní make-up 

(kompletní líčení pro různé příležitosti, jako jsou ples, konference, večírek apod.; cca 60-70 min)

> kreativní líčení    (dle zvoleného vizuálu)Úprava obočí & lashlifting řas

Váš odborník na korekci a barvení řas a obočí @darianna_brows_ Obočí a řasy jsou důležitou dominantou lidské tváře. Rámují váš obličej, mohou vyjadřovat charakter i širokou škálu emocí. Mým úkolem je obojí decentně zdůraznit tak, aby vaše přirozená krása ještě více zářila 

KVALITA MATERIÁLŮ

> Každá  žena má otresnou zkušenost s barvením v salónech, kde se využívají nekvalitní barvící produkty.
 Na kvalitě nešetřím a využívám ty nejdražší a zároveň nejšetrnější barvy na trhu, které zároveň obsahují i množství pečovacích látek.
Mám za sebou stovky dní a tisíce hodin praxe, stejně jako desítky nejrůznějších školení a tréninků v oboru. Do mých rukou se můžete svěřit bez obav.

 Pohoštění

 > S klientkami jednám vždy přátelsky a chci, aby se v našem studiu cítily jako doma

 > Každý zákrok  JE JEDINEČNÝ

> Před samotnou procedurou s vámi detailně proberu vaše přání a představy. Společně najdeme ten nejlepší barevný odstín i tvar vašich řas a obočí. Nikdy nedělám tentýž zákrok dvakrát. Každá klientka je unikát. 

ČISTOTA  A  BEZPEČÍ 

> Prostředí salónu je čisté a příjemné, při práci využívám pečlivě sterilizované jednorázové nástroje a dbám na dodržování všech hygienických pravidel.

Manikůra , pedikúra & nehtová modeláž 

Péče o ruce a nohy je důležitá nejen pro vaši krásu, ale také pocit pohody. Kdo by si po náročném dni rád nedopřál například příjemnou masáž chodidel, vyživující zábal či koupel nohou (případně všechno dohromady)!

> Samozřejmostí V salónu jsou našem také služby jako upravování, lakování, broušení stříhání a nehtů. 

> V případě rukou můžeme pak vám vedle klasické manikúry nabídnout "také úpravy nehtů metodou shellac, tedy využití živicového laku, který dlouho vydrží a bude vypadat přesně podle vašich představ. A to žena pečující svůj zevnějšek zkrátka nemůže odmítnout!

 Image konzultace s Danielou Schagelovou

 Cílem našeho setkání je ujasnit si vaše aktuální potřeby v oblasti vzhledu a získat ucelený obraz vašeho osobitého stylu.

Obsahem konzultace je:

  • určíme typ vašeho módního stylu a vysvětlíme si styl oblékání podle mojí autorské stylové typologie
  • poznáte vaše skutečné proporce a naučíte se vidět detaily, které tvoří jedinečný celek (obraz)
  • analýza barev, které se k vám hodí
  • doporučím vám konkrétní druhy oblečení pro sestavení vašeho základního šatníku
  • doporučím vám vlasový sestřih a barvy vlasů 
  • osvojíte si vhodné střihy oblečení, které vylepší vaši postavu
  • součástí služby je možnost, že si přinesete na konzultaci oblečení z vašeho současného šatníku a oblečení zhodnotíme a nakombinujeme - doporučuji
  • konkrétní tipy na styling, budete si odnášet praktickou dovednost, jak přesně pracovat s oblečením
  • odnesete si osobní manuál stylu, která bude obsahovat přesný popis vašeho jedinečného stylu a získáte podrobný návod, jak si budovat slušivý šatník.

            3,5 -  4 hodiny
            5 000 Kč

Nuskin


Objevte to nejlepší, co ve vás je, uvnitř i navenek, s našimi integrovanými wellness produkty pro krásu. 

Stárnutí dělá starosti nám všem

Postupem času mnohým z nás dělá stárnutí víc starostí než kdy dřív.

> Chápeme, že náš způsob života má vliv na to, jak vypadáme, když stárneme, a víme, že viditelné známky stárnutí se mohou týkat i nás. Proto využíváme naši vědu ageLOC k vytváření produktů, které jsou navržené speciálně tak, aby se na viditelné známky stárnutí zaměřily přímo u zdroje, což vám dává trochu větší kontrolu nad tím, jak vypadáte, když stárnete.

Odlišnost ageLOC

> Věda ageLOC, skrytá v našich zařízeních a kosmetických výrobcích, je výsledkem vývoje, na kterém Nu Skin spolupracuje s předními vědci. Je to revoluční přístup, který ovlivňuje, jak vypadáme, když stárneme.