Psal se rok 2020 a měla jsem jeden velký nesplněný sen - provozovat vlastní salon krásy. Není ale asi velkým překvapením, že otevřít si podnik není nic jednoduchého. Najít vhodné a dostupné prostory, zajistit veškeré formální záležitosti nebo sestavit tým, na který se můžete spolehnout a který do toho s vámi půjde - to všechno vyžaduje čas a peníze. A také notnou dávku odhodlání.

Jak tomu ale v dobrých příbězích bývá, trpělivost růže přináší a urputnost je po zásluze odměněna. A tak slovo dalo slovo, Dala jsem do toho všechny své síly a zkušenosti a rozhodla  se rozjet vlastní salon krásy. Překážek na mé cestě nebylo málo, tou největší se nakonec ukázala koronavirová pandemie, kterou nikdo nečekal a která změnila celý svět. I navzdory této nepříznivé situaci však po bezmála roce intenzivních příprav byl v červnu roku 2021 otevřen Salon Maisel No. 17.

A od té doby jsme tu pro vás, sedm dní v týdnu, dvanáct měsíců v roce. Ať už jste stávající klientkou či klientem našeho salonu, případně se na návštěvu teprve chystáte, děkujeme vám za vaši přízeň a podporu - jen díky vám má náš příběh dobrý konec. Věříme, že u nás najdete klid a pohodu a že od nás budete odcházet krásní a spokojení. 

Děkujeme, že s námi žijete náš sen. 

Tým Salonu Maisel No. 17  &  Miroslava Nováková