Trendy & Styly 

    SPÉCIAL BLONDE

Ikonická blond. Ledová, platinová, zlatá, karamelová... Blond je k mání v nekonečné řadě odstínů, které kombinují světlo a teplo. Blonďaté vlasy jsou svůdné a přitahují pozornost, tu ovšem také vyžadují. Lothmann Paris se zaměřuje na vše důležité pro udržení, oživení a péči o tuto barvu léta.

ÚČESY TÝDNU MÓDY PODZIM-ZIMA 22/23

TÝDEN MÓDY PODZIM-ZIMA 2022/2023 OFICIÁLNĚ SKONČIL.

New York, Londýn, Milán a Paříž ukázaly novinky, ikonické styly a návrat do sedmdesátých let. Setkání hvězd a modelek z celého světa tak opět bylo ohňostrojem barev a účesů všeho druhu.
A jaké účesy tedy byly k vidění na přehlídkových molech?

NA ÚVOD

Klasika, která je v módě již delší dobu - WET HAIR - byla jedním z nejčastějších účesů letošního týdne módy. U Valliho, Sacaiho nebo Vivienne Westwoodové působily vlasy tak, jako by modelky právě vylezly z vody a dodávaly jim pořádnou dávku rocku a glamour. Uprostřed exploze divokých stylů a kreací působily takto upravené vlasy dokonalým dojmem a staly se tak skvělou reklamou na týden módy!

WET HAIR je velkým trendem, který opticky prodlužuje obličej a rozjasňuje pleť. Hodí se k vlnitým, vyčesaným nebo rovným vlasům, záleží jen na přání a osobnosti každého. Tento účes ukazuje jakou máte fantazii: pěšinka uprostřed nebo na straně, baby hair, sepnuté vlasy...
Nic není nemožné!

DOLCE VITA

Italský bob je oblíbený střih, který si podmanil dámy po celém světě. Proto byl i letos k vidění nejen v Miláně. Je na půli cesty mezi krátkým francouzským střihem a bobem. Italský bob však působí, jako by byl střižen ke rtům. Zvýrazňuje obličej a dodává mu "zářivý" efekt.

Snadno se nosí a také udržuje. Tento střih byl uzpůsoben tak, aby se mohl sušit pouze vzduchem. Přizpůsobí se každému a hodí se ke všem stylům a tvarům obličeje. Díky svému přirozenému a velmi elegantnímu vzhledu dodává ženě, která ho nosí, jedinečný půvab. Italský bob, který byl letos velmi často vidět na přehlídkových molech týdne módy, je svěžím prvkem této sezóny!


V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Chanel, Hermès a mnoho dalších značek vsadilo v letošní sezóně na bájnou a velmi elegantní pěšinku na stranu. Tento velmi jednoduchý účes, který se objevuje všude na přehlídkových molech, vždy zaujme!

Vlnité, rovné, krátké nebo dlouhé vlasy... Tento účes se hodí ke všem typům vlasů a skvěle je doplňuje. Vnese vítanou změnu do každodenního účesu. Na letošním týdnu módy je nosily celebrity, na akcích mohou působit opravdu elegantně.

SHAMPOOING ARGENT

Barvící šampon osvěžuje barvu a neutralizuje odlesky přírodních i barvených vlasů. Rozjasní, hydratuje a dodává péči blond vlasům.

ABSOLUT OIL

Je produkt na bázi 3 olejů: arganového, makadamového a avokádového. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastných vlasů. Zvlhčuje a dodává péči vlasům bez toho, aniž by je zatížil, a zanechává jemnou vůni třešňových květů.

SHAMPOOING COLOR BLOND

Obohaceno o olej z kalaby obvejčité. Hydratuje a vyživuje zesvětlené vlasy (melír, balayage).

Výrobky jsou dodávány výhradně do kadeřnických salónů Lothmann Paris po celé ČR


BALAYAGE RYCHLE A JEDNODUŠE

UNITED BLOND: JAKÉ JSOU TRENDY V BALAYAGE?

Krásné dny jsou tady, je na čase dát sbohem chladným tónům a nahradit je teplými a zářivými barvami. Balayage se přizpůsobuje vašemu obličeji a charakteru a opírá se o trendy sezóny tak, aby podtrhl váš osobní styl. Značka Lothmann pro vás odhaluje nejnovější trendy v balayage!

OMBRÉ

Stalo se jednou z nejoblíbenějších balayage, které si zamilovalo mnoho stylových žen. Intenzivní zbarvení přechází od kořínků ke konečkům, často od nejtmavších po nejsvětlejší odstíny. Charakteristický výsledek vytváří prosvětlené konečky vlasů. Ombré je jemnější než melír, ale ne tak tradiční jako klasická balayage - toto efektní zbarvení představuje dokonalou rovnováhu. Ombré přináší do vlasů jemné doteky světla a hraje si s odstíny, jak ostatně napovídá jeho název, pro velmi jemný výsledek.

BRONDE

Bronde se vrací s velkou pompou!

Stala se ideální volbou pro ty, kteří váhají mezi hnědými a blond vlasy. Přirozené brunetky si mohou nechat vlasy jemně a přirozeně prosvětlit, zatímco blondýnky mohou zvolit balayage pro dosažení bronde odstínu. Tento odstín nosila třeba Gigi Hadid nebo dokonce Sarah Jessice Parker, než se stal jednoznačným trendem roku 2023.

KALIFORNSKÁ BLOND

Kalifornská neboli zlatá blond nechává snít o pláži, dovolené a díky teplým odstínům dodává ženskost.  

SPÉCIAL BLONDE

Ikonická blond. Ledová, platinová, zlatá, karamelová... Blond je k mání v nekonečné řadě odstínů, které kombinují světlo a teplo. Blonďaté vlasy jsou svůdné a přitahují pozornost, tu ovšem také vyžadují. Lothmann Paris se zaměřuje na vše důležité pro udržení, oživení a péči o tuto barvu léta.

   


    Motto:

,, Chce mít krasné vlasy, proto má nás, Salon Maisel17 & Lothmann Paris,,